Elleebana Brow Henna

Zabieg stworzony przede wszystkim do odbudowy brwi i przyspieszenia wzrostu nowych włosów, a także do optycznego zagęszczenia włosków w łuku brwiowym.

140

Jest to zabieg koloryzacji brwi połączony z głębokim odżywieniem struktury włosa. Zabieg daje wspaniałe efekty dla brwi słabych, rzadkich, pozbawionych blasku i witalności, słabo odrastających w procesie rekonstrukcji. Jest wspaniały dla tych, które bezskutecznie zapuszczają brwi i mają ubytki w łuku brwiowym. Wskazane dla osób, które boją się makijażu permanentnego, a zwykła henna nie daje długotrwałych rezultatów.

Elleebana Brow Henna nie zawiera amoniaku, ołowiu ani nadtlenku, co pozwala maksymalnie zredukować niepożądane reakcje alergiczne. Zawiera jedynie naturalne składniki z hydrolizowane białka, kompleks witamin i przeciwutleniaczy, dzięki czemu pomaga wzmocnić i stymuluje wzrost włosów oraz poprawia kondycję brwi. W jej skład wchodzi siedem wysoce pigmentowanych kolorów idealnych dla każdego koloru skóry. Dzięki temu iż możemy łączyć ze sobą wszystkie odcienie powstaje prawdziwa magia kolorów.

Przeciwwskazania:
 • stan zapalny powieki lub okolic brwi
 • choroby skóry, urazy skórne, skaleczenia, otarcia, oparzenia i opuchlizna w okolicy brwi
 • poparzenia słoneczne, solarium
 • łuszczyca
 • zapalenie spojówek lub inne infekcje
 • niedawno przebyte zabiegi, operacje oczu, twarzy lub głowy
 • nadwrażliwość oczu
 • ostatnio wykonane tatuaże, makijaż permanentny (gdy skóra jeszcze nie jest wygojona)
 • wcześniejsze odczyny alergiczne przy okazji innych zabiegów w obrębie twarzy i głowy
Zalecenia po zabiegu
 • unikaj promieni słonecznych przez 24 godziny, ponieważ może to powodować przedwczesne blaknięcie pigmentu
 • nie używaj produktów do demakijażu na olejku
 • unikaj basenu, sauny i solarium w 24h po zabiegu
 • nie pocieraj, nie drap okolicy poddanej zabiegowi
 • nie używaj peelingów ani produktów przyspieszających złuszczenia naskórka

Elleebana Lashlift -Lifting, laminacja, henna i botox rzęs

To zabieg idealny dla wszystkich zapracowanych kobiet, które pragną wyglądać pięknie i świeżo, a przede wszystkim cenią sobie naturalny wygląd. Lifting rzęs otwiera oczy, daje wrażenie dłuższych, gęstszych i ciemniejszych rzęs. Rzęsy są wyraźnie podkreślone i odżywione.

190

 • unikalny kształt form silikonowych, przez co uzyskuje się wyjątkowy rezultat
 • efektywność 100%
 • produkt wolny od formaldehydów
 • bezpieczny dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji
 • lifting ma zastosowanie zarówno do krótkich, jak i dłuższych rzęs
 • formuła wzbogacona o nawilżającą lanolinę
Co ile należy powtarzać lifting rzęs? / Jak często można robić?

Rezultaty liftingu będą się utrzymywać przez cały naturalny cykl życia rzęsy, co może trwać do 90 dni. Rzęsy znajdujące się w połowie swojego naturalnego cyklu, mogą jednak wymagać wcześniejszego powtórzenia zabiegu, więc w wielu salonach klientki umawiane są na kolejną wizytę po upływie ok. 6 tygodni w celu ponowienia zabiegu.

Jak długo się utrzymuje efekt liftingu rzęs?

Jak już wspomnieliśmy efekt podkręcenia na rzęsie utrzymuje się dopóki ta nie wypadnie. Efekt utrzymywania się efektów jest indywidualny od tego w jakim okresie cyklu są rzęsy klientki. Rzęsy podobnie jak włosy nigdy nie wypadają wszystkie jednocześnie, więc efekty będą się utrzymywać ok. 4-8 tygodni. Przez pierwszą dobę od zakończenia zabiegu rzęsy nie powinny być nadmiernie dotykane ani mieć kontaktu z wodą, substancjami oleistymi i pomieszczeniami o wysokiej wilgotności (długa kąpiel pod prysznicem, sauna) oraz powinniśmy unikać spania na twarzy. Po upływie 24h od zabiegu możemy rzęsy myć, malować i postępować tak jak do tego zwykliśmy.

Elleebana Brow Lamination

Laminowanie brwi to prawdziwy hit wśród zabiegów stylizacji brwi! Laminacja brwi w dużym uproszczeniu to zabieg pozwalający na semi-permanentną zmianę ułożenia włosków brwi. Jeśli nie posiadasz perfekcyjnych brwi, a włoski są niesforne lub rosną nieregularnie – to laminowanie brwi jest zabiegiem pozwalającym na ułożenie i czasową zmianę kierunku włosków, czyli właśnie dla Ciebie!

Zabieg laminacji łączymy z koloryzacją i regulacją dzięki czemu uzyskujemy kompleksową metamorfozę brwi!

180

Skąd wzięła się laminacja brwi?

W momencie pojawienia się na rynku produktów do liftingu rzęs wzrosło zainteresowanie produktami zmieniającymi kształt włosa. Stylistki i kosmetyczki próbowały stosowania preparatów przeznaczonych do liftingu rzęs z lepszym lub gorszym skutkiem… Zbyt silne preparaty niejednokrotnie powodowały podrażnienia skóry i wywoływały reakcje alergiczne. Po kilku latach na rynku zaczęły pojawiać się produkty przeznaczone do laminacji brwi, które są znacznie łagodniejsze niż wspomniane wcześniej preparaty do liftingu rzęs. Koncept zabiegu pozostał jednak ten sam – przy pomocy dwóch podstawowych produktów, aktywatora i neutralizatora, zmieniamy chemicznie strukturę włosa.

Przez ostatnie dwa lata Elleebana pracowała nad stworzeniem produktu, który będzie gwarantował skuteczność, a jednocześnie, mając świadomość działania poszczególnych składników i ich zaleceń do stosowania na skórze, spełniał przede wszystkim zalecenia naukowców z laboratoriów. Tak powstały produkty ELLEEBANA PRO FUSION LASH AND BROW LAMINATION SYSTEM. Produkty zostały zaprojektowane w taki sposób aby były jednocześnie skuteczne i bezpieczne zarówno przy zabiegu liftingu rzęs i laminacji brwi.

Czy laminacja brwi może zniszczyć naturalne włoski?

Jak każdy zabieg polegający na chemicznej zmianie kształtu włosa w momencie kiedy osoba go wykonująca nie ma odpowiedniej wiedzy na temat działania produktów, może zaszkodzić i zniszczyć włoski na brwiach. W najlepszym przypadku włoski będą przesuszone i powykręcane, w najgorszych może dojść nawet do chemicznego przerwania włosa potocznie nazywanego „spaleniem włosów” lub podrażnienia i poparzenia skóry. Laminacja brwi to zabieg przeznaczony do użytku profesjonalnego. Nierzadko spotykamy się w sieci z filmami zatytułowanymi „Laminacja brwi w domu” czy „Laminacja brwi domowym sposobem” niestety osoby wykonujące te zabiegi najczęściej na sobie samych nie mają żadnej wiedzy o składach i działaniu preparatów z których korzystają, układają włoski w sposób nienaturalny przez co po kilku tygodniach włoski są w efekcie połamane i przesuszone. Pamiętaj, że pielęgnacja brwi nie kończy się z chwilą wyjścia z salonu. Po laminacji warto sięgnąć po odżywkę Elleeplex.

Przeciwwskazaniem do wykonania laminacji brwi są:
 • Alergia na którykolwiek ze składników stosowanych preparatów
 • Rany, otarcia, skaleczenia i pęknięcia skóry w okolicach łuku brwiowego
 • Sucha lub tymczasowo przesuszona skóra (np. w wyniku przyjmowania leków jak Izotek)
 • Ostry trądzik z otwartymi zmianami w okolicy brwi
 • Atopowe zapalenie skóry (AZS/egzema)
 • Peeling twarzy wykonany w przeciągu 48h przed zabiegiem.
 • Zabiegi złuszczające z wykorzystaniem kwasów w przeciągu 2 tygodni przed zabiegiem.
 • Stosowanie retinolu, jego pochodnych oraz zabiegów z ich wykorzystaniem w przeciągu miesiąca przed zabiegiem.
Laminacja brwi a pielęgnacja w domu

Nie trudno szukać prostszego porównania jak wizyta w salonie fryzjerskim. Stylistka fryzur dobiera odpowiednie cięcie, modeluje fryzurę co sprawia, że tuż po wyjściu z salonu nasze włosy prezentują się, jak z reklamy szamponu. Wracając do domu nasze włosy i ich kondycja jest już zdana tylko i wyłącznie na nas, jeśli włosy nie będą w odpowiedni sposób pielęgnowane i modelowane to efekt nie będzie przypominał tego po wyjściu z salonu. To samo tyczy się laminacji brwi. W momencie zakończenia zabiegu włoski są idealnie zaczesane i ułożone, przez pierwsze 24h nie dotykamy ich i unikamy wody w okolicy brwi. Co dzieje się dalej? Włoski po laminacji brwi będą przede wszystkie bardzo plastyczne i łatwe do ułożenia. To czy chcesz efektu „postawionych” brwi czy może tylko subtelnie zaczesanych zależy już tylko od Ciebie. Codzienne modelowanie brwi będzie ograniczać się tylko do zaczesania ich w pożądanym kierunku za pomocą szczoteczki. Nieco więcej uwagi natomiast wymaga ich pielęgnacja. Pamiętaj, że laminacja brwi to zabieg chemiczny, owszem zabieg wzbogacony jest preparatem odżywczym, ale przecież na włosy częściej nakładasz odżywkę niż tylko podczas wizyty u fryzjera, prawda? Tak samo jak włosy na głowie, te na brwiach również wymagają pielęgnacji i odżywienia. Zalecamy stosowanie odżywki Elleeplex, która jest wyposażona w szczoteczkę i jednocześnie świetnie utrwala kształt włosków jej skład jest bogaty w wiele olejów i witamin. Jeśli starasz się zapuścić i zagęścić włoski brwi świetnie sprawdzi się również krótki minutowy masaż podczas wcierania odżywki. Brak pielęgnacji może skutkować tym, że włoski zamiast bardziej ułożone i zdyscyplinowane staną się niesforne, puszące i w efekcie jeszcze trudniejsze do okiełznania niż przed zabiegiem.

Efekt utrzymuje się ok 6 tyg.