Sprawdź, co przygotowaliśmy:

 • PROMOCJA! 1+1-50%+1-30%*
  Do każdego wykonanego zabiegu na twarz w styczniu, drugi z rabatem 50% oraz trzeci z rabatem 30%!
 • NOWOŚĆ! Masaż Transbukalny

Masaż transbukalny polega na technice obustronnego ugniatania głębokich tkanek twarzy, zarówno od strony policzkowej, jak i od zewnętrz na powierzchni skóry.

Jakie są efekty?

Kiedy stosuje się masaż transbukkalny w celach kosmetyczno-estetycznych, można osiągnąć bardzo spektakularne efekty. Żaden inny masaż powierzchowny nie jest w stanie zapracować tak głęboko z tkankami i mięśniami i uwolnić od napięć. Już po pierwszym widoczna jest poprawa owalu twarzy, lifting środkowej i dolnej części, spłycanie zmarszczek wokół ust i bruzd nosowo-wargowych. Po dłuższym stosowaniu poprawia się struktura skóry, cała twarz staje się gładka i napięta. Jeśli zaś stosuje się masaż w celach terapeutycznych poprawia się asymetrię twarzy, na przykład u osób po przebytych wylewach. Znajduje też zastosowanie w przypadku przewlekłego obrzęku limfatycznego, ponieważ powoduje drenaż i likwiduje limfatyczne zastoiny. Pomaga również przy problemach stomatologicznych: po operacjach, po długotrwałym noszeniu aparatów ortodontycznych przy bruksizmie (zgrzytanie i zaciskanie zębów), pozwala zniwelować dolegliwości i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie.

Przeciwskazania do wykonywania masażu transbukkalnego:

– niedawne uszkodzenia skóry lub śluzówek;
– choroby zapalne skóry i śluzówek (trądzik, afty, herpis);
– choroby zapalne laryngologiczne;
– próchnica, stany zapalne zębów dziąseł;
– zachwiana koagulacja krwi;
– ostre stany zapalne nerwów;
– opuchlizny.

 • NOWOŚĆ! KOBIDO UP! -rewitalizująco liftingujący rytuał masażu twarzy

Masaż Kobido wywodzi się z Japonii. Ta niezwykle skuteczna technika obejmuje twarz, ramiona oraz kark i jest uznawana za alternatywę dla wielu zabiegów medycyny estetycznej. To drenaż limfatyczny i liftingujący masaż twarzy. Specjalista w czasie jego przeprowadzania koncentruje się na likwidowaniu napięć i przywracaniu funkcji mięśniom. Obserwujemy ogromną różnorodność technik, jak i ich intensywności. Ma to ogromne znaczenie, gdyż pozwala na stymulowanie głębszych warstw skóry, mięśni oraz układu nerwowego. Na tym etapie mówi się o wzroście przepływu energii , co daje efekt naturalnego liftingu i pozwala na uzyskanie młodszego wyglądu.Taki masaż tkanek głębokich pozwala na obserwowanie rezultatów już po pierwszej sesji, jednak dla ich utrzymania powinno się powtarzać zabiegi w cyklu ustalonym wspólnie z terapeutą, jednak nie za często.. Co istotne możemy tu liczyć na relaks i odprężenie. Masażysta skoncentruje się na mięśniach ramion, dekoltu, szyi, głowy oraz twarzy.

Z jakich etapów składa się masaż Kobido?

Zabieg ten składa się z kilku, odpowiednio po sobie następujących etapów. Są to dość szybkie oraz intensywne ruchy, które w pierwszym odczuciu mogą spowodować niewielki dyskomfort. Pierwszy etap zabiegu pozwala na skuteczne usunięcie napięć mięśniowych, co prowadzi do wygładzenia drobnych zmarszczek mimicznych. Drugi etap to rozluźnienie mięśni, które pozostają napięte w wyniku zgromadzonych emocji. Po nim zazwyczaj następuje bardzo ważny etap – drenaż limfatyczny. Dopiero po tych wszystkich intensywnych etapach można zacząć główną część zabiegu czyli etap liftingu i modelowania. Końcowym etapem jest akupresura oraz wybudzający i schładzający rozgrzaną tkankę masaż kulami solnymi. Na życzenie klienta na sam koniec, stosowany jest kinezjotejping (taping estetyczny) czyli oklejanie fragmentów twarzy taśmami kinezjologicznymi dla wzmocnienia i wydłużenia efektów zabiegu.

Przeciwskazania:

  • stan po wyrwaniu zęba,
  • stan zapalny i ropny w okolicach dziąseł,
  • ostre stany zapalne organizmu,
  • jeśli poddaliśmy się zabiegom laserowym lub mezoterapii, to należy unikać masażu do czasu zagojenia się stanu zapalnego,
  • 4-6 tygodni należy odczekać po stosowaniu wypełniaczy,
  • 2-3 tygodnie po zabiegu botoksu,
  • min 6 miesięcy po zabiegu nici PDO.
 • NOWOŚĆ! Rytuał „Luksusowe Złote Ciało”

PAKIET „Płaski brzuch” 12 zabiegów

tylko 1599 zł zamiast 2040zł

PAKIET „Smukłe uda” 12 zabiegów

tylko 1799 zł zamiast 2460 zł

PAKIET „Lifting Brzucha” 6 zabiegów

tylko 4999 zł zamiast 6300 zł

PAKIET  5 Drenaży Limfatycznych Nóg

tylko 600 zł zamiast 700 zł